STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Stáhněte si 64bitový ovladač DWF

Pokud využíváte publikační formát DWF a narážíte na výkonnostní limity 32bitové platformy, můžete nyní zajásat a nainstalovat si 64bitovou verzi tiskového ovladače DWF Writer.

Ovladač bude funkční pod 64bitovými operačními systémy Windows 7, Windows Vista a Windows XP Professional (SP2). Dokáže komunikovat s programy Adobe Acrobat 9, Bentley MicroStation V8i, Google Chrome 5.0, MS Internet Explorer 8, MS Word, Excel, Powerpoint 2007 a 2010 a Mozilla Firefox 3.6.3. Z těchto všech pak můžete vytvářet DWF soubory pro další sdílení informací. 64bitová verze ovladače pro export prostorových dat momentálně k dispozici není, nicméně možnost publikovat 3D DWF na 64bitové platformě je k dispozici uživatelům systémů značky Autodesk přímo z programového rozhraní jako vestavěná funkce.

Stahujte zde.

Zdroj: Joseph Volker, Autodesk

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!