STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Hledá se nejstarší plotr v republice

Jste-li majitelem funkčního, nicméně letitého plotru značky HP, máte nyní možnost nahradit svůj starý stroj za zcela novou velkoformátovou tiskárnu HP Designjet 111r.

Hewlett-Packard vyrábí technické plotry již od osmdesátých let minulého století. Vzhledem k jejich kvalitě je spousta starších modelů v provozu, ačkoliv po morální stránce již stihly výrazně zastarat a v porovnání se svými moderními nástupci co do výkonnosti a kvality výtisků nemohou obstát.

Firma Xanadu proto přišla s motivační výzvou a hledá nejstarší plotr značky HP v České republice, jehož majiteli věnuje nový model velkoformátové tiskárny. Soutěž je otevřena všem českým uživatelům a potrvá až do 1. září 2010, přičemž přihlásit lze zařízení formátu A1 a větším.

Pro prvních dvě stě účastníků, kteří nevyhrají první cenu, ale přitom splní soutěžní podmínky, je navíc připravena pětačtyřicetimetrová role kvalitního papíru HP Universal Bond Paper.

Bližší informace a přihlášku najdete na webu www.xanadu.cz/nejstarsi-plotr.

Zdroj: Xanadu

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!